اطلاعیه پایان دوره و صدور مدارک رسمی پذیرفته شدگان

اطلاعیه پایان دوره و صدور مدارک رسمی پذیرفته شدگان


به نام خدا
 
به اطلاع تمامی شرکت کنندگان در دوره آموزشی – پژوهشی نظام و تعلیم و تربیت کودک و نوجوان می رساند:
 
پس از برگزاری آزمون در مراحل مختلف دوره و همچنین برگزاری آزمون پایانی، فرآیند تصحیح و ثبت نمره برای تمام آزمون ها توسط اساتید و کارشناسان مربوطه پیگیری و انجام شده و مدارک رسمی پذیرفته شدگان در دوره آماده و به امضای اساتید محترم رسیده است. در این مورد نکات ذیل به استحضار می رسد:
 
- متأسفانه تعدادی از عزیزان، علی رغم تمدید چندباره ی زمان تکمیل پاسخ ها در سایت، پاسخ تمام یا بخشی از سوالات مراحل مختلف آزمون را ارسال نکردند. لذا به این عزیزان مدرک پذیرش پایان دوره تقدیم نخواهد شد.
 
- حد نصاب نمره ی نهایی آزمون ها با احتساب سوال پژوهشی امتیازی، عدد 60 از 100 بوده است. دوستانی که در مجموع این نصاب را کسب کرده اند، در آزمون پذیرفته شده و مدرک رسمی برای آنان صادر شده است. لازم به ذکر است، با توجه به اهمیتی که اساتید محترم دوره برای سطح کیفی آزمون ها و سطح علمی پذیرفته شدگان قائل بودند، دقت های لازم در فرآیند تصحیح انجام شده و در نهایت با امضای اساتید محترم، مدارک معتبری صادر گردید. نمونه ی مدارک صادر شده در پایین صفحه قرار داده شده است.
 
- اسامی دوستان پذیرفته شده در دوره به ترتیب حروف الفبا، به شرح ذیل است:
 
سیما اسماعیل کاشی
 
زینب امیربکائی
 
ریحانه بهبودی
 
نرگس پناه پور
 
زهرا پورعسگر
 
حانیه خواجه پیری
 
فاطمه خواجه پیری
 
فاطمه دهرویه
 
رقیه رحیمی
 
زینب روحانی
 
سمیه سادات شریفی
 
الهام صفر نواده
 
معصومه قنبری
 
زهرا کمانی
 
این عزیزان از این تاریخ می توانند پس از هماهنگی با شماره ی 09127791167، با مراجعه به این مرکز مدارک خود را دریافت نمایند.
 
- فرآیند مطالعات و همچنین برنامه های اجرایی این گروه در حوزه ی تعلیم و تربیت، به لطف خداوند بعد از دوره نیز ادامه داشته و هم در حوزه ی مبانی تئوریک و هم در حوزه ی مدل های اجرایی پیشرفت های خوبی حاصل شده است. در همین راستا، فعلاً "مهدیه ی کودک" به عنوان طرحی جدید با لحاظ اقتضائات نظری مدرنظر گروه شکل گرفته و اولین کارگاه موضوعی این مجموعه نیز در حال اجراست. در این فرآیند از بخشی از دوستان و فعالان شرکت کننده در دوره استفاده شده است. ضمناً، در آینده با پیشبرد برنامه ی تأسیس "مرکز مطالعات تعلیم و تربیت کودک و نوجوان" با بسیاری از  دیگر دوستان شرکت کننده در دوره نیز جهت همکاری تماس گرفته خواهد شد.
 
- چنانچه در مورد فرآیند برگزاری و تصحیح آزمون ها و صدور مدارک، نقد یا اعتراضی دارید، شماره تلفن ذکر شده در بالا، پاسخگوی عزیزان خواهد بود.
 
و من الله التوفیق

مرکز تخصصی تعلیم و تربیت کودک و نوجوان فائزون